30 sie 2006

Krótki przegląd chamopolski [1]

  1. Lech Prezydent Kaczyński uciął spekulacje o tym, by miał prosić Władysława Profesora Bartoszewskiego o powrót do Instytutu Międzynarodowych Jakichś Tam. Lech Prezydent Kaczyński powiedział, że tych, co podpisali „list ośmiu” o nic nie będzie prosił, do niczego zapraszał, ba – dobrze, że zniknęli z polityki!
  2. Jarosław Premier Kaczyński odwołał wykład w European Policy Center podczas swego pobytu w Brukseli. Okazało się, że jest to Centrum Polityki Europejskiej… Jarosław Premier Kaczyński miał przygotowany wykład o policji europejskiej. Tłumacza zwolniono. Był łże-tłumaczem!
  3. Jacek Bullterier Kurski nie pojawił się na sprawie sądowej, wytoczonej mu przez pomówionego przezeń Donalda Przewodniczącego Tuska. Przedstawiono zaświadczenie lekarskie o kłopotach z kręgosłupem. Kłopoty z kręgosłupem politycznym poseł Jacek Bullterier Kurski ma od wielu lat! Raz mu sztywnieje, kiedy indziej wiotczeje. Dziś zwiotczał, gdyż Jacek Bullterier Kurski został włożony w dyby ortopedyczne. Sąd nie został przekonany. Widocznie to łże-sąd…
  4. Antoni Skrótmyślowy Macierewicz znowu pomógł we wzbogaceniu języka polskiego. Po dedykowanym Mu powiedzeniu „puścić antka” lansowane zaczyna być powiedzenie „uśmiechnąć się antkiem”. Jaki to rodzaj uśmiechu społeczeństwo poznało podczas ostatnich dni. Tak, to własnie Taki Uśmiech!

Brak komentarzy: