2 lut 2007

Zawisza nie złamie prawa!


Na Zawiszy można polegać jak na Zawiszy! Nie złamie prawa!
Jeśli wykonuje obowiązki przewodniczącego komisji sejmowej do spraw bankowych, nawet jeśli jakiś tam trybunał uznał, że powołano ją wbrew prawu czy konstytucji, to nie może nie przyjmować zapłaty za przewodniczenie komisji, która nic nie robi i nikogo nie przesłuchuje. Nazbierało się tej godziwej zapłaty ponad 7 tysiączków - należy się! Pozostali czterej ciężko harujący członkowie po niemal piątalku tysiączaków - razem cuś kole 27 tysięcy, jak powiedzieli by bezrobotni z nabożnym podziwem... Tanie państwo!

W ten sam dzionek media zachłystują się komorniczym zaborem miesięcznej dawki NFZ we wrocławskim szpitalu klinicznym, który chyba zbankrutował w wyniku nienaprawienia sytuacji w polskiej służbie zdrowia. Pani profesor kliniki hematologii dziecięcej ma w szpitalu ponad 150 dzieci chorych na białaczki i inne nowotwory. Mówi o tym, że dotychczas tylko komornik zabrał półtora miliona za robotę zwaną egzekucją komorniczą i wszystko to w zgodzie z prawem. Komornik też nie łamie prawa, jak Zawisza! Sąd wydał wyrok a on ten wyrok egzekwuje, dlatego czynność nazywa się egzekucją. Nazwa właściwa, bo w wyniku tej egzekucji kilka dzieciaków może ponieść śmierć... Jak egzekucja, to egzekucja! Jak państwo prawa i sprawiedliwości, to prawa należy przestrzegać! I forsę brać, bo niebranie forsy byłoby prawa łamaniem i ze sprawiedliwości naigrywaniem się!

Dobrze, że jeszcze nie mam wnuków a moje dzieci już za stare na leczenie w klinice hematologii dziecięcej. Jeśli zachorują, to może będą leczone w Anglii, Iralandii albo innym kraju, który wybiorą, bo kraj w którym poseł Zawisza stanowi prawo a potem robi wszystko, co umie, by prawa nie łamać, czyli bierze godną zapłatę godnie, to nie jest kraj, w którym chciałyby żyć moje dzieci. Dobrze, że mądrzy młodzi ludzie wymyślili komunikatory, Skype, Jajah i inne sposoby na niwelowanie odległości...

1 komentarz:

Blizna05 pisze...

KUROŃ, Kaczyński, LESIAK, Wałęsa, WIELGUS... i wielu wielu innych tego typu bohaterow...

KUROŃ i Kaczynski byli inwigilowani przez LESIAKA... i co ciekawe...
KUROŃ dal rekomendacje pozytywne płk. LESIAKOWI, by se chlopak pobuszowal w UOP :))
A Lesiak natychmiast kupil wielkachna szafe.... hahahhahaha

dalej... "Kuroń miał taką pozycję w Solidarności i taką posturę moralną, że mógł z esbekami rozmawiać, mimo że odradzał to innym."
"No więc rozmawiał (...). To ujawniono."

jeszcze dalej... Walesa mogl wspolpracowac z UB, SB i wszelka inna holota, ale...
ale nie podpisujac kwitow jest teraz bohaterem narodowym... zas...
zas Wielgus podpisal, nie szkodzil... wiec ucieli mu glowe dla przykladu.. by odstraszac innych...

Oto macie przyklad prawdziwego glupca... glupca Wielgusa, ktory chetnie podpisywal jakies kwity, ale... zapomnial o czyms NAJWAŻNIEJSZYM...

Otoz, ten naiwniak Wielgus... cos tam podpisal i ZAPOMNIAŁ wyrzadzac innym znaczace KRZYWDY...
co za dupek... Gdzie mu tam do Kuronia, Wałesy czy jeszcze wielu wielu innych tego typu bohaterow...