9 lut 2007

Idiota z encyklopedią

Idiota z encyklopedią jest równie niebezpieczny jak małpa z brzytwą! We Wrocławiu, o czym, jako wrocławianin, ze smutkiem się dowiaduję, takim Intelektualistą Inaczej okazał się Norbert Tomczyk - prezes mikrowydawnictwa jakiegośtam.

Ów II (Intelektualista Inaczej) dowiedział się z encyklopedii o haniebnej przeszłości Jana Brzechwy - otóż ten łże Polak w czasach stalinowskich pisywał wiersze socrealistyczne! Może nawet napisał coś w stylu "towarzysz Stalin, co usta słodsze ma od malin"? Za owe zbrodnicze wierszyki nasz wrocławski II domaga się zmiany ulicy Jana Brzechwy na ulicę Andersa. Logiczniej byłoby chyba na Andersena - też w końcu bajkopisarz. Ale licho wie, co mógłby znaleźć na Hansa Christiana nasz nadodrzański lustrator-encyklopedysta...

Pomysł popiera były poseł ZSLu i PSLu - Janusz Dobrosz, wicemarszałek Sejmu z ramienia LPR i cała wrocławska LPR, "bo jest klimat sprzyjający takim inicjatywom"... Niedawno gdzieś w Polsce szkoła chciała sobie nadać imię Jana Brzechwy i oczywiście znalazła się banda idiotów w radzie gminy, która tę inicjatywę z przyczyn ideologiczno-rasowych też chciała utrącić, ale dzieci i ich rodzice obronili bajkopisarza przed głosicielami politycznego bajdurzenia.

Mam nadzieję, że Wrocław, ta twierdza otwartości i wielokulturowości, nasze Miasto Spotkań, obroni się przed bełkotem idiotów. Mam nadzieję, że we Wrocławiu jest zbyt dobry klimat na takie zatęchłe smrodki!

7 komentarzy:

Blizna05 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Blizna05 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
jotesz pisze...

blizno - jestem chirurgiem estetycznym i usuwam blizny...

tylko tych na umyśle nie można usunąć, ale ich nie widać...

Blizna05 pisze...

2.Dlaczego europejska prasa atakuje religię i obraża uczucia religijne wierzących, głównie muzułmanów?

- Wcześniej były dwie wrogie religii ideologie - nazizm i komunizm.
Teraz jest nowa ideologia, która głosi hasło: "Paradise now", czyli "raj teraz", natychmiast, już. Raj bez Boga i Jego przykazań.
Zmierza ona do zapewnienia sobie nieograniczonej niczym wolności.

Obserwując te zachowania, niektórzy muzułmanie głoszą, że chrześcijanie zdradzili Pana Boga, że podeptali przykazania i nie spełniają żadnych praktyk religijnych oraz...
oraz że kraje chrześcijańskie zostały opanowane przez diabła, i dlatego trzeba je wszelkimi sposobami zwalczać.

To, czego dopuściły się europejskie gazety, właśnie utwierdza niektóre kręgi muzułmanów w przekonaniu, że chrześcijanie zdradzili Boga. Dlatego nie wolno obrażać żadnej religii.

Obecnym - niestety - w świecie zachodnim strukturom zła znudziło się już opluwanie chrześcijaństwa, zwłaszcza katolicyzmu, dlatego teraz sięgają jeszcze dalej - do obrażania muzułmanów.

Anonimowy pisze...

Wariat dzwoniący do radia TOK FM

http://youtube.com/watch?v=N--J_J1uU18
http://lustro01.wrzuta.pl/audio/vVzroRe1lD/

Anonimowy pisze...

Dla Hitlera głównym ZŁEM tego świata są ŻYDZI, zaś dla LEWAKÓW ludzie WIERZĄCY.

A najciekawsze w tym wszystkim jest to... że Hitler, podobnie jak prorocy LEWACCY, głosił... że jego głównym celem jest WALKA z największym ZŁEM tego świata, oraz walka o POKÓJ na świecie!

Jedyna RÓŻNICA miedzy WAMI jest taka, że Hitler WIDZIAŁ główne ZŁO w ŻYDACH, zaś wy, LEWACY, w ludziach WIERZĄCYCH.

(Bo niewyobrażalne ZŁO skryte za pieknymi i chwytajacymi za serca HASEŁKAMI (szatańska metoda kupowania "cukiereczkami" serc i dusz ludzi naiwnych, głupiutkich, wrażliwych)... zostało zrodzone właśnie z tych CHORYCH i utopijnych ideii.)

Anonimowy pisze...

Rodacy! Prawdziwi Polacy i patrioci!! Do broni!!! Do BRONI!!!!!!!

Naszym wodzem Geremek ktory poprowadzi lud uciskany, PRAWDZIWYCH Polaków na barykady!!! Na Belweder ludu uciemiężony, DEPTANY butem tych totalitarystów!!

Odebrano nam podstawowe PRAWA, nie ma w tym kraju NIEZALEŻNYCH mediów, odebrano nam oprawo do WOLNOŚCI SŁOWA!!!

Na BARYKADY!!! Geremek, ojciec Michnik i Havel oraz Kwaśniewski naszymi wodzami!!!! Tylko w nich nadzieja na normalność w tym kraju!!!! Tylko oni sa synonimami PRAWDZIWEJ wolności i demokracji!!!

Niech żyje! PROROK nasz lewacki Adaś Michnik i jego przyboczni, czyli Geremek, Kwaśniewski i Havel, prawdziwy Polak!!!
----
Do radia TOK FM dzwoni facet i wypowiada się na tematy polityczne: http://youtube.com/watch?v=N--J_J1uU18