6 gru 2006

Wirtualna Polonia dla bezmózgowców

Wirtualna Polonia dla bezmózgowców - co mnie sprowokowało do wdepnięcia w to błotniste myślowo miejsce? Znalazłem w szpargałach wydrukowane trzy stronice z dwiema kolumnami nazwisk, zatytułowane jakże intrygująco: Lista osób (semitów) o zmienionych nazwiskach. Parę lat temu wydrukowałem sobie ten spis, bo poraził mnie swą durnotą. Wtedy najbardziej mnie rozbawiło, że listę zamieszczono w portalu hurapatriotycznokatolickim, którego ozdobą był historyk/histeryk naszodziennikowaty Jerzy Robert Nowak i tenże nałukowiec był także ozdobą owej listy jako Moritz Neuman.

Strony były wydrukowane w wordzie i nie było żadnego adresu www, ale od czego jest nieoceniony, miliardywarty google - wpisałem tytuł listy i otworzyła się mnogość adresów, pod którymi można znaleźć listę tę i pewnie wiele innych. Wdeptuję w pierwszy link i otwiera się strona ozdobiona rozmodlonym Ojcem Świętym Polakiem zwróconym wprost do owej listy. Ciekawe, czy twórca tego rasowego spisu pamiętał o stosunku JPII do Żydów?

Dziś lista owa dalej szokuje nazwiskami takimi jak: 47. Hanna Gronkiewicz-Waltz - Hajka Grundbaum, 68. Jarosław i Lech Kaczyńscy - Kalkstein, 78. Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg (co na to Stanisław Michalkiewicz od "żydowskiej piątej kolumny na terenie Polski"), 117. Stefan Niesiołowski - Aaron Nusselbaum, 118. Jerzy Robert Nowak (prof.) - Moritz Neuman.

Dlaczego mnie ta lista szokuje? Bo zastanawia mnie po co autorowi były te informacje/dezinformacje? By stwierdzić, że Polak jeśli jest Żydem to nie jest już Polakiem? Czy tfurca widział macewy na cmentarzu pod Monte Cassino? Zazdroszczę Francuzom - dla nich każdy obywatel Francji to Francuz! A u nas ciągle Polska dla Polaków...

Wystarczy tej wyliczanki? Mało? Na koniec wkleję to, co kończy owe dzieło.

Duchowni:
262. kard. Franciszek Macharski - Finkelstein
263. ks. prof. Józef Tischner - Blumstein
264. ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel - Jakub Weksler
- bp Jan Chrapek - nn
- bp Bronisław Dembowski - nn
- bp S. Gądecki - nn
- bp gen. Sławoj L. Głódź - nn
- abp Henryk Muszyński - nn
- bp Tadeusz Pieronek - nn
- bp Tadeusz Rakoczy - nn
- abp Ziółek - nn
- abp Józef Życiński - nn
ks. Adam Bijak, ks. Adam Boniecki, ks. Michał Czajkowski, o. Jan Góra (ten od Lednicy), ks. Roman Indrzejczyk, ks. Stanisław Musiał, ks. prał. Grzegorz Pawłowski,
i wielu wiecej...???

Czy te nn to dowód bezradności czy wypalenia się weny twórczej? Ciekawe są też komentarze wiszące u dołu jako Opinie (29) :

Debilizm (puchacz / ) Pierdoly Pierdoly i jeszcze raz pirdoly (Kaktusek / Jasiunocniczek@wp.pl) mniemania (maliner / malinermaliner@hotmail.com) Zgroza (Kapusta / lla.god@web.de) Wielkopostne pomówienia (Wojciech Kozłowski / ) Praworzadnosc wladzy (Anna Kozlowska / akozlowska@sympatico.ca) re:Polska na nowo powinna stać się Państwem prawa (t-bird / ) Brak wodzow? Dopraaawdy, Lechu? (Stary Wiarus / staryw@hotmail.com) Boze Ratuj Polske! (ojczyzna.pl / ) Lista semitow w Polsce (Obserwator / ) Brat Pieronka byl Zydem, a Pieronek nie? (Gjowy Marucha / ) Przerazajaca glupota... wlasnie ( / ) Przerazajaca glupota - ale czyja? (Tomek emigrant / ) Z innej beczki (Wojciech Kozlowski / ) 10% Dekalogu (Stary Wiarus / staryw@hotmail.com) Episkopat jest bez znaczenia (Czlowiek Swiatly / ) Kto jest kto? (Obserwator / ) Re: a kiedy ( / ) Trojca Swieta w 33% zydowska? (Obserwator / ) A kiedy Polska byla Panstwem prawa? ( / ) Panowie i panie ( / ) Chrystus byl Zydem (Wojciech Kozlowski / ) Re do Kto jest kto (bez powazania / ) Rekolekcje (Obserwator / ) Powtorzenie Historii? (Marek Zagajewski / ) Kto jest kto? (Polonica.net / ) Czy znaja ich biskupi? (Ojczyzna.pl / ) Co zrobili biskupi 15 lat temu? (Patriota / ) Jest mi przykro ( / )

I jeszcze rozgrzeszający dopisek: Wirtualna Polonia nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie zawierające zwroty obraźliwe i słowa niecenzuralne zostaną usunięte.

Teraz nie dziwię się, że moi przyjaciele, którzy wyemigrowali do USA przed ćwierćwieczem konsekwentnie nie kontaktowali się z Polonią, tą sprzed 1981 roku. Mieli widocznie okazję odczuć owo porażające bezmózgowie z bliska. Jeśli Wirtualna Polonia jest taka, to jak wygląda ta Realna???

12 komentarzy:

Anonimowy pisze...

zaiste żenujące zjawisko. Ale obawiam się, że ową durnowatą listę lub podobne znajdziesz także na innych prominentnych portalach.

placownik pisze...

Jerzego Roberta Nowaka podejrzewałem od dawna. Ale, że Janusz Korczak też?!

Anonimowy pisze...

Logika formalna

Żaden Żyd nie jest Polakiem.
Żaden Polak nie jest Żydem.
Jeżeli w Polsce są Żydzi
to nie są w swoim kraju,
tak jak Polacy w Izraelu
nie są w swoim kraju,
jeżeli wogóle tam są.

Żaden interes polski nie jest interesem żydowskim.
Żaden interes żydowski nie jest interesem polskim.
Jeżeli w Polsce są interesy żydowskie,
to nie są w interesie Polski,
tak jak interesy polskie w Izraelu
nie są w interesie Izraela,
jeżeli wogóle tam są.

Konkluzja:Żydzi i ich interesy w Polsce to fałsz,
który z natury rzeczy i logiki musi być
skorygowany.

Polska to nie Kanaan ani żadna w Biblii
ziemia obiecana.
Żydzi w Polsce to logika pomieszana.

Ps. Polska jest Ojczyzną Polaków.
Żadnych żydów Polska ojczyzną
nie jest.

Żyd w Polsce to wrzód,tasiemiec,pijawka.
Żyd urodzony w Polsce to bachur niechciany.
Inny taki niepodobny do wszystkiego co polskie,
Żyd polski to taka kukuła w Polskim Gniezdzie.

Anonimowy pisze...

Szanowny autorze bloga "chamopole"-długo i dużo nam się jeszcze uczyć historii tej najnowszej i tej trochę wcześniejszej.Stare przysłowie mówi "nie ma śmierci bez przyczyny".Jak już Pan zacznie zgłębiać historię,to proponuje odwiedzić stronkę dr Dariusza Ratajczaka tam się Pan dużo dowie,a może otworzą się Panu wówczas oczęta,jasne że żydów w Polsce nie ma i nigdy nie było a ci cą są to zaledwie potomkowie Hazarskich troglodytów koniec i kropka.Jest Pan w swoim myśleniu żenujacy ignorancko.

Anonimowy pisze...

dr J. Yorzimmer, dyrektor Polish Bank of Import w liście do Natana Straussa, prezesa Komitetu Obrony Praw Żydów w Polsce, 1919 pisał:

"Czy Pan chciałby pominąć fakt, że Żydzi rosyjscy, niemieccy i amerykańscy prowadzą od początku wojny kampanię oszczerczą przeciw Polakom, oskarżając ich o masakrowanie Żydów w czasie, w którym żadną miarą nie było pogromów urządzanych przez Polaków, natomiast były pogromy w Rosji.

Czyż Pan zapomniał o orgii kłamstw i kalumnii, kiedy to Żydzi usłowali wykazać światu, że Polska nie zasłużyła sobie na niepodległość? Czyż pan przypuszcza, że takie "przyjacielskie" przysługi oddawane Polsce przez Żydów, w czasie gdy ta pierwsza rwała więzy długo­trwałej niewoli, mogły podnieść uczucie sympatii Polaków względem Żydów?

A czy nie słyszał Pan nigdy o żydowskich lichwiarzach i spekulantach w Polsce, którzy sprzedawali środki spożywcze Austriakom i Niemcom, pozbawiając kraj resztek pożywienia?

Naród Polski przechowa dla przyszłych pokoleń i powtarzać będzie Żydom słowa Natana Straussa, że im szybciej nadejdzie dla Polski godzina nędznego końca, tym bardziej on i jego zwolennicy radować się będą."

Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:

"W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.

Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

"Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer.

Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągnietą krwawymi zbrodniami jego rodaków.

Ale czyż nie miał racji ...?

Podstawowa uwaga, ...ta żydowska głowa, ten łeb, ...to nie jest własny łeb, to nie nasz łeb, ...to łeb obcej i nienawistnej hydry!

Anonimowy pisze...

"Dużo nas zginęło, to prawda, ale tych co zostali wystarczy, aby wami (Polakami) rządzić." (Problem antysemityzmu, "Kultura" nr 1-2/1957, Paryż)....za wszystkie zbrodnie, zdrady, dywersje, kolaboracje, donosy, ludobójstwa i spiski - oby czas wasz się skończył, obyście się w swoich knowaniach pomylili, obyście nie zaznali nigdy spokoju, obyście nie mogli spać spokojnie, oby polska ziemia przesiąknięta męczeńską krwią polską nie chciała was dłużej nosić, obyście po tysiąckroć otrzymali to - czym płacicie wszystkim wokół, oby dosięgła was wszystkich sprawiedliwość i pomsta, jeżeli nie od nas ...niech spadnie na was wszystkich trwoga i straszna pomsta od Boga! Obyście ostatecznie zrozumieli, i szczerze żałowali wszelkiego zła jakieście od pierwszego do ostatniego dnia dokonali. AMEN!!


"Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby świat miał zginąć."
św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)

Anonimowy pisze...

Brat - morderca sądowy

W "Między panem a plebanem" (op. cit., s. 50) znajdujemy kolejne łgarstwo Michnika o ojcu: "Przez wszystkie lata bardzo konsekwentnie unikał peerelowskiej kariery". Jak więc wytłumaczyć piastowanie przez Ozjasza Szechtera w czasach stalinowskich stanowiska zastępcy redaktora naczelnego skrajnie serwilistycznego organu związków zawodowych - "Głosu Pracy" (od 1 stycznia 1951 r. do 11 marca 1953 r.). Ciekawe, że szefem Szechtera w tej gazecie kadłubowych związków zawodowych był Bolesław Gebert, ojciec obecnego podwładnego Michnika - Dawida Warszawskiego (Geberta).

Wpływ wychowawczy "wielkiego antykomunisty" Ozjasza Szechtera jakoś nie zaszkodził w PRL-owskiej karierze starszego brata Adama - mordercy sądowego Stefana Michnika. Należy on do grupy stalinowskich katów, którzy winni odpowiadać przed sądem Rzeczypospolitej za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu. Prezes Sądu Najwyższego Adam Strzembosz pisał na łamach "Rzeczpospolitej" (z 18 marca 1996 r.) o kapitanie Stefanie Michniku jako członku jednej z dwóch grup sędziów najbardziej odpowiedzialnych za mordercze wyroki. Był on bowiem członkiem grupy sędziów, którzy orzekali wyroki śmierci w sprawach, w których doszło później do pełnej pośmiertnej rehabilitacji osób skazanych na śmierć.


Jeszcze jako młody podporucznik Stefan Michnik został dopuszczony do sądzenia spraw oficerów dużo wyższych od niego stopniem. Niejednokrotnie wchodził do składów sędziowskich w warszawskim Wojskowym Sądzie Rejonowym, który miał najwięcej spraw "ciężkiego kalibru" o wielkim politycznym znaczeniu, oczywiście spraw całkowicie sfabrykowanych. Wyrokował w tzw. sprawach tatarowskich.


Stefan Michnik-Szechter - sądowy morderca

Magdalenkowa zdrada zydowska Stefan Michnik nie zawiódł pokładanego w nim zaufania. Sądził tak, jak od niego oczekiwano, nieuczciwie i bezwzględnie, wydając surowe wyroki, w tym wyroki śmierci na osoby całkowicie niewinne. I został za to dobrze wynagrodzony, awansując w 1956 r. w wieku zaledwie 27 lat do stopnia kapitana.

Jako podporucznik był sędzią wydającym wyroki w sfabrykowanych procesach majora Zefiryna Machalli, pułkownika Maksymiliana Chojeckiego, majora Jerzego Lewandowskiego, pułkownika Stanisława Weckiego, majora Zenona Tarasiewicza, pułkownika Romualda Sidorskiego, podpułkownika Aleksandra Kowalskiego (por. "Dokumenty. Mieczysław Szerer. Komisja do badania odpowiedzialności za łamanie praworządności 10 czerwca 1957", paryskie "Zeszyty Historyczne", 1979, nr 49, s. 156-157, i J. Poksiński, My sędziowie, nie od Boga..., Warszawa 1996, s. 276).

Wydał w tych procesach surowe wyroki, w tym kilka wyroków śmierci.

Był sędzią między innymi w procesach:

* majora Zefiryna Machalli (wyrok śmierci, pośmiertnie rehabilitowany)
* pułkownika Maksymiliana Chojeckiego (niewykonany wyrok śmierci)
* majora Jerzego Lewandowskiego (niewykonany wyrok śmierci)
* pułkownika Stanisława Weckiego wykładowcy Akademii Sztabu Generalnego (13 lat więzienia, zmarł torturowany, pośmiertnie zrehabilitowany)
* majora Zenona Tarasiewicza
* pułkownika Romualda Sidorskiego redaktora naczelnego Przeglądu Kwatermistrzowskiego (12 lat więzienia, zmarł wskutek złego stanu zdrowia, pośmiertnie zrehabilitowany)
* podpułkownika Aleksandra Kowalskiego
* majora Karola Sęki, artylerzysty spod Radomia, przedwojennego oficera, potem oficera Narodowych Sił Zbrojnych (wyrok śmierci, stracony w 1952 roku)


Hańba domowa

Myślę, że sprawa brata - stalinowskiego zbrodniarza, stanowi jeden z kluczy, wyjaśniających ciągły flirt Adama Michnika z komunistami po czerwcu 1989 r. Chodziło o łączący go z nimi równie głęboki strach przed rozliczeniami i pełnym pokazaniem "hańby domowej" czy "hańby rodzinnej". Mając stalinowskiego kata w rodzinie, Michnik robił wszystko, aby nie doszło do prawdziwych rozliczeń ze zbrodniami komunizmu, opublikowania ksiąg hańby, bo uznał to za niezwykle groźne dla własnej legendy.


Stoltzman i Szechter

Magdalenkowa zdrada zydowska
Przypomnę tu, że Adam Michnik usprawiedliwiał wyroki wydawane przez swego brata (nigdzie nie podając jednak, że chodziło o wyrok śmierci) tym, że: "Kiedy zapadały najgorsze wyroki, Stefan był dwudziestoparoletnim człowiekiem, który niewiele rozumiał z tego, co się działo" ("Między panem...", s. 48). Wyjaśnijmy więc, że młody porucznik Stefan Michnik gorączkowo rwał się do sądzenia w sfabrykowanych procesach wojskowych nad dużo wyższymi od niego stopniem majorami czy pułkownikami, bo widział w tym szansę błyskawicznego przyspieszenia swojej kariery. I rzeczywiście uległa ona radykalnemu przyspieszeniu - już w wieku 27 lat awansował na kapitana.
Pochodzę z żydokomuny

Środowisko G W od lat z niezwykłą zaciętością zwalcza wszelkie przejawy stosowania pojęcia „żydokomuna", piętnując je jako przejaw antysemityzmu. Cóż, komunizm stał się rzeczą bardzo wstydliwą i teraz już nikt nie chce się do niego przyznać ani Jaruzelski, ani Kwaśniewski czy Rakowski. Bardzo wstydliwe stało się też pojęcie żydokomuny. Tym ciekawsze na tym tle może być więc przypomnienie wypowiedzi Michnika z 1988 roku, a więc jeszcze przed światowym załamaniem się komunizmu. W nowej sytuacji Michnik potrafił jeszcze szczerze wyznawać w katolickim piśmie Powściągliwość i Praca (nr 6, 1988 r.): (...) Jak na pewno wiecie, środowiskiem, z którego pochodzę, jest liberalna żydokomuna. To jest żydokomuna w sensie ścisłym, bo moi rodzice wywodzili się ze środowisk żydowskich i byli przed wojną komunistami. Być komunistą znaczyło wtedy coś więcej niż przynależność do partii to oznaczało przynależność do pewnego języka, do pewnej kultury, fobii, namiętności. Niejednokrotnie spierając się z moimi kolegami, którzy wywodzili się z podobnego środowiska właśnie w kontekście dyskusji o mojej książce — mówiłem im: zastanówcie się, jak trudno jest wam wziąć się za łeb z syndromem żydokomuny l Dlaczego? Dlatego, że widzicie nie tylko paskudztwo jego skutków, ale też wszystkie żeby tak rzec realne wartości motywacyjne, które niesie: nadzieję na sprawiedliwość społeczną, przekonanie dłużników, że trzeba się angażować po to, aby zmieniać świat i czynić go lepszym...

http://www.polonica.net/czerwone-zyciorysy_Michnik.htm

Nordbert pisze...

"friends od israel" i wszystko jasne... chcac cos przekazac i zrobic komus pranie mozgu nie mozecie jawnie wchodzic w tylem zydom bo sie kompromitujecie!

Anonimowy pisze...

Historia magistra vita est.
Około 3500 lat temu Abracham potomek Sema syna Noego, opuściwszy chaldejskie miasto Ur (tereny dzisiejszego Iraku) gdzie osielili się jego przodkowie - przy pomocy bliżej niekreślonych sił rzekomo nadprzyrodzonych wtargnął do Kanaan ziemi osiedlonej przez potomków Chama syna Noego i brata Sema po to żeby zacząć awanturę o "ziemię obiecaną" .Awanturę trwajacą do dzisiaj.Jakiż to bóg podjudzł i podjudza hebrajczyków do całopalenia swoich pobratymców.Z kim Abracham zawarł przymierze konsekwencją którego to całopalenie hebrajczycy tak skrupulatnie realizują ? Dlaczego po przymierzu Noego z Bogiem w imieniu wszystkich ludzi Abracham prapra.. wnuczek Noego zawiera inne przymierze i z kim ? obejmujące tylko hebrajczyków i wymierzone przeciwko wszystkim ludziom ? Ludzie, powinni zadać sobie takie pytanie.Odpowiedz jest oczywista- awantury hebrajczyków o "ziemię obiecaną" były i są implikacją jakiś podejrzanych paktów niewiadomo z kim.Izrael od tysięcy lat jest uzurpatorem na ziemii kanaaeńskiej.Okupowana Palestyna,Polska i inne kraje dotknięte koszerną plagą mają prawo nie godzić sie z tą namaszczoną jakimś szatańskim paktem sytuacją.Dowody bezprawia hebrajczyków zawarte są w Starym Testamencie i powinny być użyte do naprawy życia narodów świata.Świata
skażonego hebrajskim nieokiełzanym chciejstwem.
Historia magistra vita est.A życie ludzkie jest historią
dystrybucji dóbr.I tak oto historia w koło się obraca od tego co ludzkie do tego co żyd
doradza !
Ludzkość,żeby przetrwać musi zniszczyć,podeptać i spalić żydowski świata porządek.
Wytrzepać z kuli ziemskiej żydowski geszyft,który włazi ludziom w usta w uszy w oczy.
Jeżeli Świat tego nie zrobi to żydowski model
dystrybucji dóbr wszystko do końca co mamy zabierze do Izraela.Tak się dzieje.Na naszych oczach w biały dzień okradani jesteśmy przez ich lichwiarskie banki,złodziejskie giełdy, gansterskie spółki.Na naszych oczach jesteśmy ogłupiani przez ich massmedia.Głupie,bezczelne relkamy, hordy wszelkiej maści doradców ze stron "yellow pages" doradzają nam co mamy zrobić aby ich sprawa posuwała się do przodu. Bóg stworzył świat dla wszystkich ludzi.Żydzi wymyślili sobie jakiegoś boga,żeby zburzyć Boży świata porządek.Przeklęte to plemię na którym ciąży boska i ludzka klątwa broni swoje status quo depcząc ludzki świat koszernymi buciorami,wiedząc,że czeka ich za to zasłużona i nieunikniona kara. Kara,którą koszerną defensywą starają się odwlec w czasie.
Co się odwlecze to nie uciecze. Historia magistra vita est.

Anonimowy pisze...

ODA do GŁUPOTY Hymnn Unii Europejskiej

O Głupoto,zemsto bogów,
Kwiecie podbrukselskich pól,
Wielka, na twym wielkim progu,
Staje naszych głupków chór.
Ciemność twoja wszystko zaćmi,
Rozdzieli co połączył los,
Wszyscy ludzie będą wilkiem,
Tam,gdzie twój przemówi głos.

Patrz,patrz, wielkie piekło -Światem,
Biegnie sypiąc diable skry,
Jak idiota i psu-brater ,
Biegnij,głupku tak i ty.
Głupość tryska z piersi ziemi,
Głuposć pije cały świat.

Dziś wchodzimy,wstępujemy ,
Na głupoty lepki szlak.

Ona w sercu,w zbożu,w śpiewie,
Ona w splocie głupków rąk.
Z niej najlichszy robak czerpie,
Z niej najwiekszy piekieł krąg.
Wstańcie głupki,wstańcie wszedzie,
Ja nowinę niose wam:

Na unijnym firmamencie ,
Podłość,podłość,mieszka tam.

Штирлиц pisze...

Pierwsza czwórka piątej kolumny « Wychodźstwo

Anonimowy pisze...

A najśmieszniejsze w tym wszystkim (bo to, że Żydzi rządzą światem i Polską, wstrętnymi metodami, to każdy światły człowiek wie), że Żydzi nie są Żydami. Prawdziwi Żydzi uznają Torę i nie uznają Talmudu. A większość tych co się za Żydów podaje to są kanalie, bo niszczą ludzkość. To Żydzi wymyślili komunizm, faszyzm, bombę atomową i wiele innych narzędzi zła. I oni są ofiarami w dużej mierze, bo uwierzyli w coś z goła nieprawdziwego i służą temu złu jak barany, mając za barany gojów, tymczasem to goje żyją wg wartości tak jak żyć się powinno, a to Żydzi będą ostatnimi po śmierci, tak jak i w Biblii jest napisane. Bo uwierzyli, że reinkarnacji i karmy nie ma, a ona jest faktem, więc ich złe uczynki się na nich odbiją. A Ci, którzy zginęli w Holokauscie to mieli zginąć, bo taki był żydowski plan. Chodziło o wymordowanie nieczystej krwi Żydów - chazarskich, a także pozbycie się starych i słabych, a młodych transportowano do Palestyny. Celem było bowiem także utworzenie Izraela. A po co? To już w 1871 roku Albert Pike określił. Syjoniści będą masonom (którzy to wywodzą się spośród Żydów oczywiście, spiskowcy) potrzebni do wywołania wojny ze światem arabskim w ramach III Wojny Światowej. Wpisz "Albert Pike 1871" to łatwo znajdziesz te informacje. Wszystkie trzy WŚ były zaplanowane od dawna i prowadzone przez Żydów dla żydowskich celów. Tak przekłamana jest prawa, że ludzie nawet jak ją słyszą to się pukają w czoło, tak jak i Ty czytelniku zapewne. Ale może jak poświęcisz trochę czasu na szukanie to się przekonasz, że zaiste prawda jest często odmienna o 180 stopni.