28 wrz 2006

Beger - Mata Hari Samoobrony?

foto gazeta wyborcza 28.09.06
Kari Mata Samoobrony!

5 komentarzy:

Uenifeu pisze...

O ile pamiętam to Mata Hari niezbyt dobrze skończyła ....

Razer pisze...

Sugerujesz, że się oddaje na karimacie ta ich Mata Hari? ;-)

jotesz pisze...

no kurcze - Mata Hari to ona nie jest. MH była podobno pięknością, dla której tracono głowę!

Dla Renaty stracono przyzwoitość polityczną - zresztą ona sama przyzwoitości politycznej nie posiada w ogóle - przecież do polityki weszła poprzez fałszerstwo wyborcze o czym zawyrokował sąd.

Kari Mata może być odczytywana na różne sposoby. Razerze - ona się nie oddała - ona zachowała wierność samej bronie na swem łonie!

Każdy naród ma taką Dziewicę Orleańską, na jaką zasłużył. Matę Hari również...

Razer pisze...

Ale trzeba przyznać, że ostatnio jest "gorącym towarem" - najpierw próbowały się do niej dobrać PiSdy, teraz jest rozchwytywana prze dziennikarzy w związku z aferą. Taką popularnością to ona nie mogła się poszczycić chyba nigdy.

jotesz pisze...

Układ przejął kontrolę nad umysłami Przybocznych Jarosława Premiera Kaczyńskiego. Zrobiono to przy pomocy wyższych technik operacyjnych Ubekistanu oraz nowego nabytku Układu - polskiej Kari Maty, tfu!, Maty Kari, czyli Renaty Posłanki Beger. Zaliczyła ci ona pierwszy z poprawkowych egzaminów kończących pierwszy rok studiów politologicznych, które lubi ci Ona jak koń (klacz?) owies!
Takimi to metodami, latami trenowanymi w tajnych ośrodkach KGB i GRU, opanowano niewinne, czyste, prawe i sprawiedliwe umysły Adama i Wojciecha.
To była operacja “zniewolony umysł”, opisana przez znanego proroka łże-elit, osławionego nagrodą nobela…