30 lis 2006

HEIL LPR?

Założyciel Młodzieży Wszechpolskiej (a także wicepremier i minister edukacji) złożył doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, w postaci gloryfikowania i szerzenia ideologii nazistowskiej, przez członków Młodzieży Wszechpolskiej.

Tym samym minister edukacji powiadomił, że nie potrafił wyedukować tej młodzieży w patriotyźmie. Wieszanie swastyk obok flagi polskiej, swastyki płonące nocą, ręce podniesione w geście „zamawiania piwa” – oto patriotyzm genetyczny, hodowany w młodzieżowej przybudówce LPR-u. Może powinni się nazwać Roman Jugend?

Jak wygląda rząd IV RP, w którym są jeszcze inni ministrowie i wiceministrowie wychowani w Młodzieży Wszechpolskiej? Jakie geny dały taki genetyczny patriotyzm?
Romanie - Sieg! Sieg! Marcheweczka!


Gazeta wyborcza pisze o filmie ze spotkania MW, który stał się przyczyną nerwowej reakcji WszechRomana i przytacza słowa piosenki zespołu Honor, będącej tłem muzycznym:

"To błąd, gdy ktoś na twojej ziemi roznosi smród
Tam, gdzie ma dom, może to robić, ale nie tu
Więc stań i bij w ten obłudny żydowski ryj
I dumnie walcz i głośno krzycz:
Dla białej rasy, dla polskiej krwi!
Bez litości zabij to,
Bez skrupułów bij to zło".

Dziennik jest jeszcze dosadniejszy: tak się zabawiają aktywiści Młodzieży Wszechpolskiej!
Nie ma to jak "pijar" a czarny pijar do nazistowskich czarnych sotni dobrze pasuje kolorystycznie! Cyklon się rozkręca a w spokojnym oku cyklonu kamienna twarz WszechRomana... Dziennik ciągle prowadzi w dostarczaniu smakowitych szczegółów:
Cała Polska zbulwersowana imprezą neonazistów:
"To jest międzynarodówka faszystowska!"- grzmi w TVN24 Marek Edelman. "Nieważne ile osób, ważne, że promowali faszyzm" - dodaje Polsat. "Politycy po cichu na to pozwalają" - komentuje "Trybuna". Wszystkie media w kraju są zbulwersowane filmem o faszystowskiej imprezie neonazistów, ujawnionej w dzienniku.pl.

1 grudnia w Dzienniku dalszy ciąg tematyki wszechpolskiej i coraz szersze kręgi na brudnej wodzie, w której taplają się ci gładko goleni młodzieńcy. Ciekawe, czy skończy się na delegalizacji poslkich brunatnych koszul, dla niepoznaki chodzących w białych?

4 komentarze:

Razer pisze...

Dziwne, że sprawa wybuchła dopiero dzisiaj, bo filmik ponoć krążył po necie już od dłuższego czasu. Przypadek, że pro-PiSowski "Dziennik" ujawnia całą sprawę akurat teraz piecząc dwie pieczenie na jednym ogniu: zapewnia rozgłos swojemu portalowi i pomaga PiS we wchłonięciu nadwątlonej wyborami samorządowymi LPR?

Anonimowy pisze...

->razer
to ciekawe spostrzeżenie.
Zresztą o istnieniu neonazistowskich konotacji wszechpolaków od lat pisali antyfaszyści ze stowarzyszenia "Nigdy Więcej"

Anna Serbon pisze...

Witam!
Miałem problemy z studiowaniem języka arabskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam centrum Preply.
http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka arabskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
Indywidualne podejście.
Wykwalifikowani wykładowcy w Szczecinie!
nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
Rezultat nie zmusi czekać!
Polecam bardzo !

Ewa Ozga pisze...

Od zawsze posiadałam lingwistyczne umiejętności. Potrafię mówić po angielsku, hiszpańsku i francusku. Kilka lat temu postawiłam sobie za cel język japoński. Za niektórych uważany za jeden z najtrudniejszych! Początki były naprawdę trudne. Długo zastanawiałam się jak zacząć naukę. Przeszukałam wiele stron internetowych i znalazłam portal Preply. Szeroka oferta poprzez klasyczne korepetycje po lekcje online z native speakerem: http://preply.com/pl/skype/japoński-z-native-speakerem Sam wybierasz to na czym chcesz skupić się podczas nauki. Więc jedyne co potrzebujesz to skype i duże chęci.